بزرگترین الهام زندگی من برادر من مایکل است.که به من یاد داد که چطور  در شرایط سخت مثبت فکر کنم و چگونه از هر چالشی لذت ببریم او به من ارزش تغيير ذهني و قدرت نگرش مثبتي را آموخت.

مایکل در نتیجه جنگ ویتنام به سختی مجروح شد.شش و نیم متر از روده کوچکش رو از دست داد! و چندین قسمت دیگه از بدنش هم مثل روده بزرگ و کلیه هاش اسیب دید. با عرض پوزش از به تصویر کشیدن این وضعیت، اما من می خواهم شما به طور کامل وضعیت او را تصور کنید،تا ازرش چیزهایی که به دست اورد رو بهتر درک کنید.

کاملا به یاد می اورم لحظه ای که دیدمش او در بیمارستان دریایی سنت آلبان در کوئینز، نیویورک بستری بود. اگر با چشمان خودم نمی دیدم هرگز باور نمیکردم  او از 170 پوند عضله به 88 پوند پوست و استخوان رسیده بود. در پایان روز، دکتر وارد اتاق شد، به والدینم رسید و گفت: «متأسفم، اما امیدی به بهبودش نیست. هرگز چنین  نگاهی در چهره هایشان ندیده بودم دکتر ادامه داد: برای زنده ماندنش نیاز به یک معجزه هست

همانطور که این اتفاقات می افتاد، به یاد دارم به برادرم نگاه می کردم وبا خودم میگفتم  که آیا این آخرین بار است که من او را می بینم؟ سپس متوجه شدم چیزی عجیب است. دست او به آرامی  بلند شد - او متوجه اتفاقات اطرافش شده بود ،و احتمالا حرف های دکتر را شنیده بود  بنابر این به آرامی مشت خود را محکم کرده  انگشت میانی خود را نشان داد! دکتر گفت: "این فقط یک اسپاسم عضلانیست!"

اما برای من به این معنا بود که فریاد میزندکه  نمی خواهد از زندگی به این سادگی ها دست بکشد

چیزی که با انگشتش نشان دادبه معنای نماد امید مایکل برای بهبود بود

بلاخره تمام پزشکان به این نتیجه رسیدند که مایکل تصمیمی برای مردن ندارد

این اولین بار بود که این فرم از نمایش انگشت رو با خوشبینی  به این ژست به عنوان نماد زندگی تعبییر کردم!

منبع:ترجمه از مجله اینترنتی succec با چاشنی دکتر سیکپ

نشر این مطلب به شرط عنوان منبع بلامانع می باشد.

دکتر سیکپ دکتر ,مایکل ,زندگی ,دکتر سیکپ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

براکت تلویزیون کافه عصرونه سایت دنیای ما ایمن کالا آئین مستان آموزش های همگانی تاینی ویدئو - دانلود و پخش آنلاین فیلم ، سریال و انیمیشن نمونه سوال امتحانی - بانک سوال امتحانی - امتحان نهایی